cemesan-logo-300px-kare

Çemesan Group

Çemesan Grup olarak, biriktirdiğimiz 25 yıllık sektörel tecrübe ve imkanları katma değeri yüksek metal bazlı ürünlere aktarmaya devam edeceğiz. Özellikle, ürettiğimiz ürünlerin dış pazarlarda da tanınan önemli markalar haline gelmesi sürecinde artık sona geldiğimiz düşüncesindeyiz.

cemesan-yassi-metal-logo-316px.png

Çelik Servis Merkezi

1994 yılında faaliyetlerine başlayan firmamızla Türkiye ve dünyada bir çok önde gelen sanayi kuruluşuna çelik servis merkezi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kısa süre önce üretim kabiliyeti ve kapasitemizi arttırmak adına Çayırova’da bulunan tesisimize yeni dilme, boy-kesme ve çoklu-kesim hatlarını üretim organizasyonumuza katmış olduk.
Diğer yandan soğuk şekillendirme konusunda kendi bünyemiz içerisinde geliştirdiğimiz hatlarda, güneş enerjisi, asansör, havalandırma, cephe sistemleri ve otomotiv gibi sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik, isteğe uyarlanmış özel profil üretim hacmimiz hızla artmaktadır.

cemesan-dis-ticaret-logo-316px.png

Dış Ticaret

Çemesan Group bünyesindeki firmaların ithalat ve ihracat faaliyetlerini koordine etmekteyiz. Diğer yandan, grup firmalarımızın yarattığı uluslararası ticari ilişkileri takip ederek özellikle metal, elektrik ve lojistik sektörüne yönelik faaliyet gösteren yerel üreticilerimiz ve Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya gibi gelişmekte olan pazarlar arasında ticari köprüler kurarak, ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında katkı vermeyi hedeflemekteyiz.
Ülkemizin ihracat hacminin önemli bölümünü kapsayan Avrupa pazarının da kriz sonrası toparlanma süreci tamamlamasıyla beraber ihracat hedeflerimize ulaşmakta zorlanmayacağımızı umut ediyoruz.